Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün

Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün

 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün
 • Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün

  1. Gün: İSTANBUL – DUBAİ

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16:25'de bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları EK 122 sayılı tarifeli seferi ile saat 19:25’de Dubai’ye hareket ediyoruz.

  2. Gün: DUBAİ – HONG KONG

  Yerel saat ile 00:55’de Dubai’ye varış. Ardından Emirates Hava Yolları EK 384 sayılı tarifeli seferi ile 02:50’de Hong Kong’a hareket. Yerel saat ile 18:05’de varış. Varışımızın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

  3. Gün: HONG KONG

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından Hong Kong panoramik şehir turu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Okyanus Parkı Turu (110 USD)’na katılabilirler. Turumuzda An An ve Jia Jia adlı pandaları, dünyanın en uzun yürüyen merdiveni, 30.000’den fazla balık çeşitliliği ile Atoll Reef Akvaryumu görülecek, okyanus tiyatrosunda yunus ve fokların ilginç gösterilerine tanıklık edeceğiz. Ardından serbest zaman ve otele transfer. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Hong Kong Körfezi Tekne Gezisi Turu (150 USD)’na katılabilirler. Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

  4. Gün: HONG KONG – BANGKOK

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hong Kong Şehri & Lantau Adası & Jade Market Turu (195 USD)’na katılabilirler İlk olarak Lantau Adasına gidiyoruz. Burada 268 basamakla ulaşılan, bronzdan yapılmış 34 m yüksekliğindeki dünyanın 2.büyük oturan Buda’sı olan Tian Tan Buda heykelini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Uzakdoğu sinema sektörünün başkenti olan Hong Kong’da Avenue of Stars (Yıldızlar Bulvarına) geçiyor ve Bruce Lee heykeli ile resim çektiriyoruz. Son olarak Yeşim taşından yapılmış her türlü hediyelik eşyanın satıldığı Jade Market’e gidiyoruz. Turumuzun ardından Hong Kong Havalimanı’na transferimiz gerçekleştiriyoruz. Saat 21:30’da Emirates Hava Yolları EK 385 sayılı tarifeli seferi ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:45’de varıyoruz ve otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

  5. Gün: BANGKOK

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından panoramik Bangkok şehir turu gerçekleştirmek için hareket ediyoruz. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Ayrıca; Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra otele transfer oluyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok Kanalları Turu (40 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz.  Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Açık Büfe Akşam Yemekli Baiyoke Sky & Lokal Gece Pazarı Turu (50 USD – içecekler hariçtir)’na katılabilirler. 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. katında bulunan ve 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda, müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeğinin keyfini çıkarıyoruz. Yemeğimizin ardından Tayland’ın ünlü lokal gece pazarına gidiyoruz. Bölgenin kültürünü ve yaşayışını en iyi şekilde anlayabileceğimiz bu turumuzda yerel halkın arasına karışıp alışveriş imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

  6. Gün: BANGKOK

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yüzen Çarşı Turu (60 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuz ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Iconsiam Alışveriş Turu (20 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda dünyaca ünlü markalar ile yerel markaları bir arada bulabileceğiniz alışveriş imkânımız olacak. Turumuz ardından serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Açık Büfe Akşam Yemekli Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turu (60 USD – içecekler hariçtir)’na katılabilirler. Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin iç içe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı keyfini çıkarmanın tam zamanı! Turumuz sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

  7. Gün: BANGKOK – PHUKET

  Sabah kahvaltı sonrası Bangkok Havalimanı’na transfer. Yerel havayolları ile Phuket’e uçuş. (İç hat uçuş saatleri havayoluna bağlı olarak değişebilir) Phuket varış sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu (50 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı, ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  Simon Kabare Gösterisi (50 USD)’ne katılabilirler. Bu turumuzda Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

  8. Gün: PHUKET

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu (90 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik. Ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

  9. Gün: PHUKET

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (90 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda adından anlaşılacağı üzere 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor… Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

  10. Gün: PHUKET – SİNGAPUR

  Sabah erken saatte otelden ayrılıyoruz ve Phuket Havalimanı’na transfer oluyoruz. Yerel hava yolu ile Singapur’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımız ile birlikte panoramik Singapur şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Night Safari (80 USD)’ne katılabilirler. Mihver geyiği, Hint gergedanı, Asya filleri, aslanlar ve Afrika buffalosu gibi birbirinden farklı bir çok türe ev sahipliği yapan hayvanat bahçesini alışılanın aksine gece ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Özel ve eşsiz ışıklandırmasıyla hayvanları gece edeceğiniz bu ziyarette, doğal ortamlarında ve yakın mesafeden görme şansına erişeceksiniz. Tur sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte otele transfer. Konaklama otelimizde.

  11. Gün: SİNGAPUR – KUALA LUMPUR

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından Singapur Havalimanı’na transfer oluyoruz. Ardından Yerel hava yolu ile Kuala Lumpur’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızı takiben panoramik Kuala Lumpur şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Batu Mağaraları Turu (50 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

  12. Gün: KUALA LUMPUR

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Genting Yaylaları Turu (140 USD)’na katılabilirler. Kuala Lumpur’un sıcak havasından kaçıyor ve Genting Yaylalarını keşfediyoruz. Deniz seviyesinden 1830 metre uzaklıkta yer alan Genting yayla evleri, Malezya’nın Casinoları ve devasa Tema Parkları’nın bulunduğu tek yerdir. Teleferik ile Genting Yaylaları’nın zirvesine hayran kalacağınız tepeler ile çevrili manzarası ile çıkıyoruz. Genting yaylaları’nın muhteşem manzarasının tadını çıkarırken, şehiri ve sıcak havayı arkanızda bırakıyor ve rahatlıyoruz.Dünya’ın en hızlı Teleferiği ile yolculuğunuz boyunca önünüze serilen yeşil tropikal yağmur ormanlarının manzarasıyla karşılaşacak ve taze havanın tadını çıkaracaksınız. Muhteşem doğası ile bir yandan dünyanın en eski Tropikal ormanını ziyaret ederken, dilerseniz bölgede ki oyunlarda şansınızı deneyebilirsiniz. Tur bitimi otele transfer. Konaklama otelimizde.

  13. Gün: KUALA LUMPUR

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli: Tekne ile Malakka (Melaka) Turu (95 USD)'na katılabilirler. Turumuzda UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan, tarihinde Portekiz, Hollanda ve İngiliz sömürgelerine uğramış, meşhur Baharat Yolu'nun başlangıç noktası kabul edilen ülkenin en önemli tarihi noktalarından birisi olan Malakka'yı keşfedeceğiz. Öğle yemekli ve tekne ile gerçekleştireceğimiz bu turumuzda daha önce farklı milletler tarafından yapılan fetihlerden günümüze kadar ulaşan çok önemli tarihi eserleri ve Asya Kıtası ile Sumatra Adası'nı ayıran Malakka Boğazı'nı görme imkanı buluyoruz. Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Kuala Lumpur Havalimanı’na transfer oluyoruz.

  14. Gün: KUALA LUMPUR – DUBAİ – İSTANBUL

  Saat 02:25’te Emirates Hava Yolları EK 343 sayılı tarifeli seferi ile Dubai’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:30’da varış. Ardından saat 10:45’te Emirates Hava Yolları EK 123 sayılı tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:25’te varışa istinaden turumuzun ve servislerimizin sonu.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Dubai (DXB) – Hong Kong (HKG) / Kuala Lumpur (KUL) – Dubai (DXB) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile Hong Kong – Bangkok arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • Havalimanı vergileri
  • 11 gece belirtilen otel ve benzeri otellerde kahvaltı dâhil konaklamalar
  • Yerel Hava Yolları ile Bangkok – Phuket arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Yerel Hava Yolları ile Phuket – Singapur arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Yerel Hava Yolları ile Singapur – Kuala Lumpur arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Tüm şehirlerarası transferler
  • Panoramik Hong Kong, Bangkok, Singapur ve Kuala Lumpur şehir turları
  • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  • Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Ekstra turlar  
  • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  08.09.202487.500,00 TL
  04.10.202487.500,00 TL
  09.11.202487.500,00 TL
  01.12.202487.500,00 TL

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi

  Rezervasyon Aşamasında Alınması Durumunda

  AVANTAJLI MAXİ EKSTRA TUR PAKETİ:    TOPLAM 1330 USD YERİNE 1170 USD

  • Okyanus Parkı Turu                                                                                          110 USD
  • Akşam Yemekli Hong Kong Körfezi Tekne Gezisi Turu                                           150 USD
  • Hong Kong Şehri & Lantau Adası & Jade Market Turu                            195 USD
  • Bangkok Kanalları Turu                                                                                   40 USD
  • Açık Büfe Akşam Yemekli Baiyoke Sky & Lokal Gece Pazarı Turu         50 USD – içecekler hariçtir
  • Yüzen Çarşı Turu                                                                                               60 USD
  • Iconsiam Alışveriş Turu                                                                                   20 USD
  • Açık Büfe Akşam Yemekli Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turu  60 USD – içecekler hariçtir
  • Fil Safarisi Turu                                                                                                 50 USD
  • Simon Kabare Gösterisi                                                                                   50 USD
  • Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu                                                                   90 USD
  • Öğle Yemekli James Bond Adası Turu                                                         90 USD
  • Night Safari                                                                                                        80 USD
  • Batu Mağaraları Turu                                                                                      50 USD
  • Genting Yaylaları Turu                                                                                     140 USD
  • Öğle Yemekli: Tekne ile Malakka (Melaka) Turu                                      95 USD

   

  AVANTAJLI MİNİ EKSTRA TUR PAKETİ:      TOPLAM 940 USD YERİNE 845 USD

  • Okyanus Parkı Turu                                                                                          110 USD
  • Hong Kong Şehri & Lantau Adası & Jade Market Turu                            195 USD
  • Bangkok Kanalları Turu                                                                                   40 USD
  • Yüzen Çarşı Turu                                                                                               60 USD
  • Iconsiam Alışveriş Turu                                                                                   20 USD
  • Fil Safarisi Turu                                                                                                 50 USD
  • Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu                                                                   90 USD
  • Öğle Yemekli James Bond Adası Turu                                                         90 USD
  • Batu Mağaraları Turu                                                                                      50 USD
  • Genting Yaylaları Turu                                                                                     140 USD
  • Öğle Yemekli: Tekne ile Malakka (Melaka) Turu                                      95 USD

   

  AVANTAJLI ECO EKSTRA TUR PAKETİ:                TOPLAM 605 USD YERİNE 545 USD

  • Okyanus Parkı Turu                                                                                          110 USD
  • Bangkok Kanalları Turu                                                                                   40 USD
  • Yüzen Çarşı Turu                                                                                               60 USD
  • Iconsiam Alışveriş Turu                                                                                   20 USD
  • Fil Safarisi Turu                                                                                                 50 USD
  • Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu                                                                   90 USD
  • Öğle Yemekli James Bond Adası Turu                                                         90 USD
  • Batu Mağaraları Turu                                                                                      50 USD
  • Öğle Yemekli: Tekne ile Malakka (Melaka) Turu                                      95 USD

  0 yaş – 1,99 yaş bebek misafirlerimiz için ekstra turlar ücretsizdir.

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
  İstanbul Havalimanı
  Tur Hareket Tarihleri:
  08 Eylül • 04 Ekim • 09 Kasım • 01 Aralık

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Bodisa Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bodisa Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Bodisa Travel, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Bodisa Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur.
  • Bu Programlarımızda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerinin standartlarının, Türkiye Otel Konaklama standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Panoramik şehir turları 2-3 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  • Tur programında dahil olan hizmetlerden olan, Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  • Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
  • Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir. 
  • Mücbir Sebeplerden Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • Bodisa Travel, Otel kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. 

  2.İptal Şartları

  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalan süreye kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonraödediği rezervasyon bedelinden kesinti yapılarak kalan tutarı iade edilir. 30 - 20 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %50'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat hangi yöntemle yapılmış ise aynı yöntemle iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TRY (Türk Lirası) cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden iade hesaplaması yapılır...

  3.Vize Bilgileri

  • Bu Tur Kapsamında Gezilecek Ülkelerde T.C. Vatandaşlarına VİZE UYGULAMASI BULUNMUYOR, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Büyük Uzakdoğu Turu • Vizesiz • Emirates HY ile • 11 Gece 14 Gün HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  Benzer Turlar

  Baştan Başa Endonezya Turu - THY ile 9 Gece

  Baştan Başa Endonezya Turu - THY ile 9 Gece

  11 Gün

  17.09.2024

  87.150,00 TL

  0850 220 20 38
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2