Hakkımızda


Bodisa Travel, kurumsal ve bireysel seyahat taleplerinize eksiksiz hizmet vermek amacıyla size 7/24 olarak hizmete hazırdır.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı İşletme Belgeli, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 'ne ( TÜRSAB ) üyesi A Grubu seyahat acentası (TÜRSAB Belge No : A-8901 / Belge İsmi : Bodisa Turizm ve Seyahat Acentesi) olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bize göre tatil yapmak herkesin hakkıdır. Bu nedenle amacımız çok sayıda ürün alternatifiyle, her ihtiyacınıza uygun seyahat planını en uygun fiyata bulabileceğiniz, ulaşılabilir, rezervasyon öncesi ve sonrasında müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip tatil marketi olmak.

“Bir Dünya Tur” sloganıyla yola çıkarken, Seyahat etmeyi bir yaşam biçimi olarak gören vizyonla, Bodisa Travel’in, misafirleri için tasarladığı, keyif veren, dinlendiren, eğlendiren ve ilham verici seyahatler artık bir yaşam stili, bir gelenek... Bodisa Travel ile seyahat ettiğiniz zaman, gittiğiniz bölgedeki ülkelerin kültürünü, yaşam tarzını, gece hayatını Bodisa Travel’a özgü bir stil içinde, itina ile hazırlanmış program dahilinde deneyimliyorsunuz...

Türkiye’ de ve Dünyada çalıştığı partnerleri, Turizm sektöründe 20 yıllı aşkın tecrübeleri ile severek, eğlenerek çalışan güçlü kadromuza seyahat planlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Farklı Kültürler, Yeni Keşifler,

Dünyanın dört bir köşesine ulaşabileceğiniz Yurt Dışı Tur alternatifleriyle farklı kültürleri keşfederken, unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Üstelik en uygun fiyat ayrıcalığı ile turları hemen satın alabilirsiniz.

 

0850 220 20 38
Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2