Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece

Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece

 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece
 • Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece

  KAHİRE'DE TARİH, HURGHADA'DA, DENİZ & EĞLENCE

  Tam gün öğle yemekli Giza ve Sakkara Piramitleri Turu Dahil

   

  Önemli Not (Mutlaka Okuyun)

  • Tur Programında Belirtilen Uçak Kalkış ve Varış Saatleri, Havayolları Tarafından Planlanmış Öngörülen Uçuş Saatleridir.. Havayolları Uçuş saatlerinde değişiklik yapabilmektedir... Bundan dolayı iç hat ulaşım planlamanızı yaparken bu durumu mutlaka dikkate almanızı öneririz.. Kesin Uçuş Saatlerinizin Gezi Seyahatinizden önce size ileteceğimiz Uçak biletlerinde yer alacaktır…Yolcunun iç hat ulaşımında yaşanacak aksaklıktan Bodisa Travel Sorumlu Tutulamaz.
  • Tur Programına Atanacak Olan Rehberlerin İkamet Durmuna Göre, Grupla Buluşması VARIŞ HAVALİMANINDA olabilmektedir...

  1. Gün: İSTANBUL - KAHİRE

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.00’te bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK690 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.55’te Kahire’ye uçuş. Yerel saat ile 09.10’ta Kahire’ye iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile öğle yemeği dâhil Giza ve Sakkara Piramitleri Turu için hareket. (Tur Ücretine Dahil) İlk durağımız Giza Piramitleri ve Sfenks’in yer aldığı Giza Platosu olacak. Dünya’nın yedi harikasından birisi olan Keops Piramiti’nin yer aldığı bölgede günümüzden yaklaşık 4500 sene önce yapılan, konumlandırılmaları ve mühendislikleri ile hala gizemlerini koruyan meşhur Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerini göreceğiz. Platonun hâkim noktası panorama da çekeceğimiz kuşbakışı muhteşem resimlerin ardından Platon’nun bekçisi diye adlandırılan başı firavun, gövdesi aslan şeklinde tasvir edilmiş devasa heykel Sfenks’i göreceğiz. Buradaki ziyaretimiz sonrasında yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alacağız. (Tur Ücretine Dahil) Yemek sonrası Kadim Mısır'da başkent olmuş Memphis'te bulunan Sakkara Piramit’lerine gideceğiz. Bölgede dünya üzerinde taştan yapılan ilk büyük anıt mezar olarak kabul edilen Firavun Zoser’in basamaklı piramitini göreceğiz. Turumuzun sonunda otelimize transfer. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Kahire’deki otelimizde.

  2. Gün: KAHİRE

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Kahire Mısır Müzesi, Eski Kahire ve Citadel Turuna katılabilirler. Akşam, dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Nil Üzerinde Yüzer Restoranda Akşam Yemeği ve Şov Turuna katılabilirler. Gecelememiz Kahire’deki otelimizde.

  → Kahire Mısır Müzesi, Eski Kahire ve Citadel Turu (öğle yemekli) | 85 USD Yetişkin - 45 USD Çocuk (06-11,99 yaş)

  Turumuza Kahire Mısır Müzesi ile başlayacağız. Tüm Mısır’da çıkarılan eserlerin neredeyse tamamına ev sahipliği yapan müze ziyaretimiz sonrası Eski Kahire diye anılan bölgeye gideceğiz. Araç trafiğine kapalı bu bölge içerisinde dar sokaklar arasında birer adet kilise, sinagog ve camiyi ziyaret edeceğiz. Buradaki ziyaretlerimiz sonrasında yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alacağız. Yemek sonrası 12.yy da Eyyubiler tarafından inşasına başlanan ve Osmanlılar döneminde tamamlanan, Kavalalı Mehmet Paşa’nın camisininde yer aldığı şehir kalesi Citadel’i gezeceğiz. Turumuz buradan sonra Mısır’ın kapalı çarşısı olarak adlandırılan ve renkli elişlerinin, yöresel ve hediyelik eşyaların satıldığı Khan El Khalily’de bir süre duracak. Misafirlerimiz yüzyıllardır aynı aile tarafından işletilen El-Fishawy veya benzeri tipik bir şark kahvesinde alabilecekleri Türk Kahvesi’nin ve içimi kolay olan meyveli nargilenin tadını hep hatırlayacaklar.

  → Nil Üzerinde Yüzer Restoranda Akşam Yemeği ve Şov Turu | 75 USD Yetişkin - 50 USD Çocuk (06-11,99 yaş)

  Nil üzerindeki yüzer restoran da akşam yemeği için otelden hareket. Yüzer restorana varışımızı takiben grubumuz için ayrılan masalara yerleşme. Açık büfe olarak servis edilen akşam yemeğimizi yerken, gemimiz hareket edecek ve Kahire’nin nehirden panoramik görüntüsünü zevkli bir program eşliğinde izleme imkânı bulacağız. Yaklaşık 2 saat süren yüzer restoranın nehir gezisi sırasında yerli ve yabancı şarkılar, dansöz, Mısır folkloru ve oldukça ilgi çekici olan Tannura dansı eşliğinde eğlence. Yemek sonunda aracımızla otelimize dönüş.

  3. Gün: KAHİRE - HURGHADA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde özel aracımızla Hurghada’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 6 saatlik yolculuk sonrası otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Hurghada’daki otelimizde.

  4. Gün: HURGHADA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Otelimizin aktivitelerinden faydalanabilir, Kızıldeniz’in masmavi sularında zengin sualtı dünyasını keşfedebilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra ATV Motor Safari Turuna katılabilirler. Öğle yemeği, akşam yemeği ve gecelememiz Hurghada’daki otelimizde.

  → ATV Motor Safari Turu | 50 USD İki Kişilik Motor - 35 USD Tek Kişilik Motor (Çocuk indirimi yoktur)

  Otelimizden aracımızla alınarak çölde sürüş deneyimi yaşayacağımız ATV motorları hareket noktasına gideceğiz. Burada konvoy oluştup 4 tekerlekli ATV motorları ile adrenalin ve eğlence dolu eşsiz bir tecrübe yaşıyacağız. Çöldeki  sürüşümüz sırasında bir Bedevi kampında çay molası ve panoramik bir noktada fotoğraf molası vereceğiz. Tur sonrası aracımızla otelimize transfer.

  5. Gün: HURGHADA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Otelimizin aktivitelerinden faydalanabilir, Kızıldeniz’in masmavi sularında zengin sualtı dünyasını keşfedebilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra öğle yemekli Giftun Adası Ulusal Parkı Tekne Turuna katılabilirler. Öğle yemeği, akşam yemeği ve gecelememiz Hurghada’daki otelimizde.

  → Giftun Adası Ulusal Parkı Tekne Turu | 65 USD Yetişkin - 40 USD Çocuk (06-11,99 yaş)

  Otelimizden aracımızla alınarak teknemize bineceğimiz rıhtıma gideceğiz. Dünyanın sayılı sualtı ulusal parkı olan Giftun Adası Ulusal Parkı, Kızıldeniz’in en güzel yerlerinden biridir. 250’den fazla mercan türüne ev sahipliği yapan milli parkta 1.000’den fazla endemik balık görme şansını bulacağız. Teknemiz gün içerisinde koylarda durarak sizlere şnorkel (şnorkel vs malzemeler marinadan kiralanabilir) ile denizaltı güzelliklerini gözlemleme ve cam gibi bir denizde yüzme imkânı sunacak. Turumuz sırasında, endemik doğası ile büyüsüne kapılacağımız, sert ve yumuşak mercanların yanı sıra büyük ton balığı, jackfish ve hatta köpek balığı görebileceğimiz olağanüstü sualtı manzaralarının tadını çıkaracağımız anlar yaşama şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi ve ücretsiz su ve çay aldığımız tekne gezisi sonrası aracımızla otelimize transfer.

  6. Gün: HURGHADA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Otelimizin aktivitelerinden faydalanabilir, Kızıldeniz’in masmavi sularında zengin sualtı dünyasını keşfedebilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Luxor Turuna (öğle yemekli) katılabilirler. Öğle yemeği, akşam yemeği ve gecelememiz Hurghada’daki otelimizde.

  → Luxor Turu (öğle yemekli) | 180 USD Yetişkin - 140 USD Çocuk (06-11,99 yaş)

  Otelimizden sabah çok erken saatlerde aracımızla alınarak Antik Mısır tarihinin en değerli eserlerini barındıran Luxor’a doğru hareket. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Luxor’a varış. Varışımızı takiben Nil nehrinin batısına geçerek Memnon heykellerini görecek, Krallar vadisini ve 3 adet kral mezarının (Tutankhamun’un Mezarı dahil değildir) içini gezeceğiz. Daha sonra Kraliçe Hatçepsut’un muhteşem tapınağını ziyaret edecek ve Luxor kent merkezine geri döneceğiz. Öğle yemeğimiz yerel bir restoranda. Yemek sonrası Luxor’un doğu kıyısını keşfedeceğimiz turumuz için hareket. Yüzyıllar boyunca firavunların çeşitli eklemeleri ile Mısır’ın ve dünyanın en büyük tapınağı haline gelen ve antik Mısır boyunca bilimsel, politik ve ekonomik bir merkez olan Karnak tapınağını gezeceğiz. Buradan sonra Mısır’da antik zamanlardan günümüze kadar üretilmiş olan, parfüm hammaddesi olan esansın tanıtımının yapılacağı bir üreticiyi ziyaret ederek, alışveriş imkânı bulacağız. Daha sonra gene antik Mısır zamanının önemli tapınaklarından Luxor tapınağını gezeceğiz. Bu son ziyaret sonrası Hurghada’ya ve otelimize dönüş (Öğle yemeği, müze ve örenyeri giriş ücretleri dahildir).

  7. Gün: HURGHADA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, odalarımızı boşaltıyoruz. Transfer saatine kadar serbest zaman. Misafirlerimiz gün boyu otelin plaj ve havuzunu kullanabilecekler. Öğle yemeği otelimizde. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz.

  8. Gün: HURGHADA - İSTANBUL

  Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1430 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.35’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 05.40’ta İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki Bodisa Travel gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-CAI/HRG-IST parkurunda gidiş dönüş uçak bileti
  • Havalimanı vergileri
  • Kahire’de 5* Otellerde 2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Hurghada’da 5* otelde 4 gece alkolsüz her şey dahil konaklama
  • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
  • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
  • Kahire – Hurghada arası transfer
  • Tam gün öğle yemekli Giza ve Sakkara Piramitleri Turu
  • Türkçe rehberlik hizmeti
  • Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen sigortadır)

  Konaklama Yapılacak Örnek Oteller

  • Kahire: 5* Grand Nile Tower Hotel vb.
  • Hurghada: 5* Sea Star Beau Rivage Hotel vb.

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yerel otel, belboy, rehber, şoför vs bahşişleri (25 USD zorunlu, rehber tarafından toplanacaktır)
  • Yurt dışı çıkış harcı (150 TL)
  • Mısır vize ücreti
  • Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
  • Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
  • Ekstra turlar
  • Kişisel harcamalar
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

  Tur Fiyatları

  Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  20.01.20245* Otellerde34.100,00 TL
  06.04.20245* Otellerde32.550,00 TL
  04.05.20245* Otellerde32.550,00 TL
  11.05.20245* Otellerde32.550,00 TL

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi

  EKSTRA TURLAR LİSTE FİYATLARI

  ÇÖLDE ATV/BUGGY SAFARİ
  Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz.
  İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam): 50 Euro
  Tek Kişilik ATV Fiyat: 35 Euro
  İki Kişilik Buggy Fiyat (2 kişi için toplam): 70 Euro
  Tek Kişilik Buggy Fiyat: 50 Euro

   

  CAM DİPLİ TEKNE GEZİSİ
  Dünyanın en renkli ve en güzel sualtı yaşamına sahip denizlerinden birisi olan Kızıldeniz'in hazinelerini tabanı camdan yapılmış bir tekneden zahmetsizce izlemek isterseniz bu gezi sizin için biçilmiş kaftan.
  Standart Yetişkin Ücret: 20 Euro
  Standart Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 15 Euro


  ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ (YEMEKLİ)
  Çölün sonsuzluğunda ve kısıtlı imkanlarla yaşayan Bedeviler, kuşkusuz ki dünyanın en ilginç toplumlarından birisidir. Bu gezimizde hem uzaydaymışsınız gibi bir his veren çöl gecesinin büyülü ortamını hem de çölün bu kadim insanlarının kültürel özelliklerini deneyimleyeceksiniz. Bedeviler tarafından hazırlanan yemek ve cabası. Alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Oteldeki akşam yemeğimiz ne olacak diye düşünmeyin zira çöl havası sizi acıktıracak ve otele dönüşte bir daha yemek isteyeceksiniz.
  Yetişkin Ücret: 55 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 35 Euro

  DENİZALTI GEZİSİ
  Gerçek bir denizaltı ile Kızıldeniz'in derinliklerine dalmak, rengarenk deniz canlılarını seyretmek belki de hayatınızın en unutulmaz deneyimleri arasına girecek... Denizaltımız 22 metre derinliğe kadar dalacaktır.
  Yetişkin Ücret: 60 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 Euro
  Bebek 0-2 Yaş Ücret: Ücretsiz


  RAS ABU GALLUM GEZİSİ (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
  Bu geziye katılarak Sinai ve Kızıldeniz'in tüm güzelliklerini ve heyecanını tek seferde yaşayabilirsiniz. 4X4 araçlarla yapılan bu gezimizde; Sinai Dağları, çöl, kanyonlar, çölde deve gezisi, dünyanın en nefes kesici denizi Mavi Delik'te yüzme (şnorkel ekipmanı dahildir), Bedevilerle birlikte öğle yemeği, Kızıldeniz'in en hippi yerleşimi Dahab gibi unutulmaz deneyimler sizleri bekliyor. Ras Abu Galum Ulusal Parkı giriş ücreti fiyatımıza dahildir.
  Yetişkin Ücret: 90 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 60 Euro


  RAS MOHAMMED TEKNE GEZİSİ TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
  Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.
  Yetişkin Ücret: 55 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 35 Euro

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
  İstanbul Havalimanı
  Tur Hareket Tarihleri:
  20 Ocak • 06 Nisan • 04, 11 Mayıs

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Bodisa Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bodisa Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Bodisa Travel, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Bodisa Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur.
  • Bu Programlarımızda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerinin standartlarının, Türkiye Otel Konaklama standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Panoramik şehir turları 2-3 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  • Tur programında dahil olan hizmetlerden olan, Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  • Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
  • Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir. 
  • Mücbir Sebeplerden Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • Bodisa Travel, Otel kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. 

  2.İptal Şartları

  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonra, ödediği rezervasyon bedelinin kalan tutarı iade edilir. 30 - 16 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %40 'ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat kanalı hangisi ise aynı kanal üzerinden iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TL cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden hesaplama yapılır...

  3.Vize Bilgileri

  • Bu Turumuzda T.C vatandaşları Umumi Pasaport Sahipleri için kapı vizesi gereksinimi bulunmaktadır.
  • Mısır Vizesi "Kapı Vizesi" Kapsamında Ücret Karşılığı Ülkede Alınmaktadır..
  • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Mısır Turu (Kahire - Hurghada) THY ile 6 Gece HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  Benzer Turlar

  Phuket Turu - Ekstra Turlar Dahil (5 Gece)

  Phuket Turu - Ekstra Turlar Dahil (5 Gece)

  8 Gün

  29.11.2023

  40.800,00 TL

  Varna Burgas Turu 1 Gece 3 Gün

  Varna Burgas Turu 1 Gece 3 Gün

  3 Gün

  01.12.2023

  3.400,00 TL

  Bangkok & Phuket Turu Otantik Rotalar

  Bangkok & Phuket Turu Otantik Rotalar

  9 Gün

  02.12.2023

  41.230,00 TL

  İtalya & Fransa & İspanya Turu

  İtalya & Fransa & İspanya Turu

  8 Gün

  11.02.2024

  22.100,00 TL

  Büyük İtalya Turu (LJU-NAP )

  Büyük İtalya Turu (LJU-NAP )

  8 Gün

  03.12.2023

  20.400,00 TL

  Elegant Bali Turu (THY) - Ekstra Turlar Dahil

  Elegant Bali Turu (THY) - Ekstra Turlar Dahil

  8 Gün

  12.12.2023

  51.000,00 TL

  Klasik İtalya Turu PC (FCO-BGY)

  Klasik İtalya Turu PC (FCO-BGY)

  8 gün

  04.12.2023

  20.400,00 TL

  Benelux & Paris Turu PC (CRL-CRL)

  Benelux & Paris Turu PC (CRL-CRL)

  8 Gün

  04.12.2023

  18.700,00 TL

  Motto İtalya Turu (PGS)

  Motto İtalya Turu (PGS)

  8 Gün

  13.02.2024

  15.300,00 TL

  0850 220 20 38
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2