Patagonya Paskalya Turu • THY ile • 14 Gece 16 Gün

Patagonya Paskalya Turu • THY ile • 14 Gece 16 Gün

 • Patagonya Paskalya Turu • THY ile • 14 Gece 16 Gün
 • Patagonya Paskalya Turu • THY ile • 14 Gece 16 Gün
 • Patagonya Paskalya Turu • THY ile • 14 Gece 16 Gün

  4 Öğle Yemeği ve 8 Akşam Yemeği Dahil!

  1. Gün: ISTANBUL-BUENOS AIRES

  İstanbul Havalimanında saat 06:30 ’da  Türk Havayolları kontuarında Türk Havayolları tarifeli seferindeki bagaj ve check in işlemlerimizin ardından Buenos Aires’ olan direkt uçuşumuz için uçaktaki yerlerimiz alıyoruz. Yerel saat ile 22:25’te varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen özel aracmız ile Buenoes Aires’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oteldeki check in işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

  2. Gün: BUENOS AIRES

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ŞEHİR TURU yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında, La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alacağız. Öğleden sonra gezimize devam edeceğiz, 3 saatlik Tigre Deltası turuna başlıyoruz. Bu tur Tigre semtine kara yolu ile gidiş, nehir ağzı (delta) bölgesinde turistik tekne ile nehir gezisini kapsamaktadır. Turumuzun sonunda otelimize geri döneceğiz. Geceleme otelimizde

  3. Gün: BUENOS AIRES – USHUAIA ''DÜNYA'NIN SONU’’

  Sabah erken saatlerde Ushuaia uçuşumuzu yapmak için Buenos Aires havalimanına transfer oluyoruz. Dünya’nın Sonu olarak adlandırılan USHUAIA Arjantin’in en güney noktasında yer alan Liman ve yerleşim kentidir. Daha ilerisinde yaşam yoktur. Yerel havayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuzdaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Ushuaia’ya varışımızı takiben havalimanında yerel rehberimizi ve özel aracımız ile buluşup otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından odalarımıza yerleşiyoruz ve vakit kaybetmeden Dünya’nın en meşhur Milli Parklarından birinin ziyareti için yola çıkıyoruz. Tierra del Fuego (Ateş toprakları) olarak adlandırılan bölgede keyifli bir tren yolculuğu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Dünya’nın sonu olarak isimlendirilen Fin Del Mundo noktasına 7km lik bir mesafeyi bölgeye getirilen mahkumların taşındığı trenler ile kat ediyoruz. Tierra del Fuego Milli Parkı [ Ateş Toprakları ]:Ateş Toprakları, Güney Amerika'nın güney ucunda aynı adı taşıyan bir büyük adası da olan adalar topluluğu. Macellan Boğazı'nın ötesinde, 53° ile 56° güney enlemleri arasında bulunmaktadır. Milli Parkı ziyaret ettikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme ve akşam yemeğimiz otelimizde.

  4. Gün: USHUAİA TREN VE TEKNE TURU

  Sabah kahvaltımızın ardından bölge turumuza devam ediyoruz. Turumuzda ilk olarak katamaran ile Lighthouse (deniz feneri) ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Ardından Kuş adası’nı ziyaret ediyoruz. Akabinde deniz aslanlarını görme fırsatımız olacak. Turumuzun bitiminde tekrar otelimize geçiyoruz. Geceleme ve akşam yemeğimiz otelimizde.

  5. Gün: USHUAIA-EL CALAFATE

  Sabah kahvaltımızın ardından El Calafate uçuşumuzu yapmak için Ushuaia havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından EL CALAFATE ‘ye uçuşumuzu yapıyoruz. El Calafate‘ye varışımızın ardından bizi bekleyen aracımıza geçip otelimize transfer oluyoruz, odalarımızı teslim alıp otelimize yerleşiyoruz, AKŞAM YEMEĞİ ve Geceleme otelimizde.

  6. Gün: PERITO MORENO BUZULU

  Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, turumuza başlıyoruz.Perito Moreno Buzulu ziyaretini yapmak üzere, otelimizden ayrılıyoruz, dünyanın en önemli buzulları arasında yer alan bu doğa harikası Milli Parkı ziyaret ediyoruz.Milli Parkına ulaşıyoruz. Muhteşem manzarayı daha yakında yaşamak için 1 saat sürecek bir tekne turuna katılacağız ve yeniden El Calafate‘ye döneceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  7. Gün: EL CALAFATE – PUERTO NATALES

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, eşyalarımız ile otelden ayrılacağız ve Puerto Natales’e yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzu gerçekleştireceğiz. Öğle saatlerinde Puerto Natales kentine ulaşıyoruz. Varışımızı takiben turumuza başlıyoruz.

  Torres del Paine Mili Parkı Turu:Yaklaşık bir saat boyunca ıssız bir manzaranın güzelliğini izledikten sonra ilk durağımız, 24 km uzunluğundaki, Sarmiento Gölüne bakan bir manzara noktasına ulaşıyoruz, Hava koşullarına bağlı olarak, buradan Paine dağlarını ve meşhur Paine Tower’ı ilk kez görmeniz mümkün olabilir. Ardından, turumuz ‘Laguna Amarga’ (Bitter Lagoon) da devam ediyor. Yeraltı suları ve yağmurlarla beslenen, mineral ve tuz oranı açısından çok zengin olan bu gölün ismi çok tuzlu suyundan gelmektedir. Ayrıca yaz zamanı flamingolara geçici bir süre ev sahipliği yapar. İkinci durağımız buraya özgü bu güzelliğe hayranlık duyacağınız bir manzara noktası.Ardından turumuzla 1961 de yapılan ve şu an 242,242 hektar arazisi bulunan Torres del Paine National Park’ın içine giriyoruz. Parkın içerisinde, buzulların erimesiyle oluşmuş olan, Nordenskjöld Gölünü görebileceğiniz bir manzara noktasında mola veriyoruz. Bu gölün oluşum şekli ona mükemmel turkuaz rengini vermektedir. Burada, aynı sıra dağlarda bulunan, Paine Horns granitini görüyoruz. Yaklaşık 12 milyon yıllık olduğu düşünülen bu granit, bölgedeki dev bir magmatik hareketle meydana gelmiştir. Sonrasında, parkın içerisindeki turumuza devam ediyoruz. Turumuzun sonunda.Geceleme otelimizde Puerto Natales‘de. Akşam yemeği yerel restoranda.

  8. Gün: PUERTO NATALES – PUNTA ARENAS

  Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz, özel aracımız ile Punta Arenas’a doğru 4 saatlik kara yolculuğumuz olacak. Patagonya coğrafyasını geçiş yapıyoruz. Az nüfusun yaşadığı bu bölgeler, sessiz ve oldukça sakin yerlerdir. Punta Arenas‘a liman şehrine ulaşıyoruz, vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. 

  MACELLAN ADASI- PENGUENLER-MİLLİ PARK TURU:Bu turumuz yaklaşık 4 saat sürecektir , kısa br tekne yolculuğu da yaparak Macellan adalarına ulaşıyoruz,Macellan boğazı sularında yer alan bu küçük adalarda on binlerde Güney Patagonya Penguen kolonileri yaşamaktadır. Milli Parkta rehberimiz eşliğinde bu doğa güzelliğini keşfediyoruz. Yürüyüş ve fotoğraflar çekimi yaptıktan sonra, Punta Arenas merkezine döneceğiz. Akşam yemeği/ geceleme otelimizde.

  9. Gün: PUNTA ARENAS - SANTIAGO de CHILE

  Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saate göre lobide buluşuyoruz ve Şili-Santiago uçuşumuzu yapmak için Punta Arenas havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuzdaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile buluşup Santiago şehir turumuza başlıyoruz. Yemek için Mercado merkez su ürünleri hali/çarşısına gideceğiz. Yerel bir restoranda balık menü alacağız. Turumuzun sonunda otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

  NOT: Ara uçuş saatimizin uygunluğuna bağlı olarak Santa Lucia ya da San Cristobal Tepesi'ni ziyaret edeceğiz.

  10. Gün: SANTIAGO de CHILE

  Bu sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra kısa serbest saatlerimiz olacak. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

  11. Gün: SANTIAGO – ISLA DE PASCUA (PASKALYA ADASI )

  Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden çıkış işlemlerimizi yapmak üzere uyanacağız. Kahvaltımızı paket olarak aldıktan sonra özel aracımız ile Santiago havalimanına transferimiz gerçekleştiriyoruz. Yerel havayollarının tarifeli seferi ile Pasifik okyanusunun ortasında bulunan ve Şili’ye bağlı olan Paskalya Adası’na uçuşumuzu yapmak üzere işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bu uçuşumuz yaklaşık olarak 5,5 saat sürecek. Yerel saat ile 09:55’te Paskalya adası havalimanına varışımızın ardından yerel rehberimiz ve özel aracımız bizleri karşılıyor olacak. Hiç vakit kaybetmeden bölgedeki turlarımıza başlıyoruz. İlk olarak Rano Kau Volkanı’nın bulunduğu kısma doğru gidiyoruz. Burada Rano Kau volkanını ziyaret ederek fotoğraflar çekerken aynı zamanda yerel rehberimizden volkan ve bölge hakkında bilgiler alacağız. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Orongo bölgesine devam edeceğiz. Burada mistik görünümleri ile adada birçok bölgede yer alan Moai heykellerinden 7 Adamlar olarak bilinen seriyi göreceğiz.  Fotoğraflarımızı çekip, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tekrar aracımıza geçerek konaklayacağımız otelimize gitmek üzere yola koyuluyoruz. Giriş işlemlerimizi gerçekleştirerek akşam Yemeğimizi alacağız. Ardından dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

  12. Gün: ISLA DE PASCUA

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çevre gezilerimize devam etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Mistik tarihi geçmişini daha detaylı tanıyabileceğimiz gezimizde Moai Heykelleri’nin ilk inşa edildiği yer olarak bilinen Ahu Akahanga bölgesine gideceğiz. Bu taşlık alanda yerel rehberimiz bizlere devasa Moai heykellerinin yapımları hakkında bilgiler veriyor. Daha sonra bölgeden ayrılarak doğa içerisinde piknik tarzında öğle yemeğimizi almak üzere mola vereceğiz. Yemeğimizi aldıktan sonra turumuza devam etmek üzere adanın sahil bölgelerinden Anakena plajının bulunduğu kısma geçiyoruz. Burada sıra halinde dizilmiş moai heykellerini görüp fotoğraflarımızı çektikten sonra turumuzu bitirerek otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde.

  13. Gün: ISLA DE PASCUA - SANTIAGO DE CHILE

  Bu sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra kısa serbest saatlerimiz olacak. Öğle saatlerine doğru havalimanına giderek ana karaya dönmek üzere uçuş işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Yerel havayollarının tarifeli seferi ile 14:55’te uçağımız hareket edecek. Yerel saat ile 21:25’te Santiago de Chile havalimanına varışımızın ardından özel aracımız ve yerel rehberimiz bizleri karşılayacak. Şehir merkezindeki otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. 

  14. Gün: SANTIAGO DE CHILE – VALPARAISO & VINA DEL MAR

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bizleri bekleyen yerel rehberimiz ve tur aracımız ile gezimizi yapmak üzere yola koyuluyoruz. Santiago’nun batısına, Pasifik okyanusu kıyılarına doğru 115 km’lik bir kara yolculuğu yapacağız. Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı, sanatçılar, bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan Valparaiso şehrine ulaşmadan önce yolda molalarımız olacak. Valparaiso şehrine varışımızda ilk olarak Pablo Neruda’nın evinde bir mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada vereceğimiz serbest zamanımızda Pablo Neruda’nın müze olan evini ekstra ödemeyle gezebilirler. Buradaki serbest zamanımızın ardından kentin sokak sanatçıları tarafından yapılmış renkli ve sanat eseri değerinde grafitilerle dolu sokaklarında yürüyüş yapıyoruz. Adeta bir açık hava müzesi olan bu şehir günümüzde turistlerin ve gençlerin mutlaka gelip yaşamak isteyeceği güzellikte bir şehirdir. Valparaiso aynı zamanda UNESCO tarafından Dünya kültür mirası listesinde yer almaktadır. Sonraki durağımız olan Vina Del Mar şehrini görmek üzere tekrar aracımıza geçiyoruz. Yol güzergahımızda fotoğraf molalarımız da olacak. Öğle yemeğimizi de bu bölgede alacağız. Vina del Mar şehri Şarap üretimi için yetiştirilen üzüm bağlarının kurulduğu ilk yerdir. Fakat Pasifik okyanusunun geceleri olan soğuğu dolayısıyla daha iç bölgelere taşınmıştır. Günümüzde yazlık evlere ve kumarhanelere ev sahipliği yapmaktadır. Vina del Mar ziyaretimizi tamamladıktan sonra tekrar aracımıza binerek Vitacura veya Casa blanca vadilerinde yer alan bağlarda Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARININ   yapıldığı üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak. Bu şarapları tatma imkânı da bulabileceğiz.

  Geceleme Santiago’da.

  15. Gün: SANTIAGO de CHILE - BUENOS AIRES–ISTANBUL

  Bu sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltıyı takiben eşyalarımız ile otelden ayırılıp havalimanına gideceğiz. Ardından hiç kaybetmeden havalimanına geçip bilet ve bagaj işlemlerimizi yapıp uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Buenos Aires Jorge Newbery havalimanına varışımızın ardından özel aracımız ile buluşup dönüş uçuşumuz için Ezeiza havalimanına transfer oluyoruz. Varışımızı takiben Türk Havayolları direkt uçuşumuz için işlemlerimizi yapıp uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Kalkış saatimiz 23:50. Geceleme uçakta.

  16. Gün: ISTANBUL

  Türkiye yerel saati ile akşam 22:30 sularında Istanbul’a varıyoruz. Anılarla dolu turumuz sona eriyor.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • İstanbul- Buenos Aires – İstanbul Türk Hava Yolları ile gidiş/dönüş Bilet
  • Yerel havayolları ile şehirler arası yapacağımız ekonomi sınıfı uçuş / ferry biletleri;
  • Santiago Chile – Puerto Natales ( UÇAK )
  • Ushuaia - El Calafate (UÇAK )
  • El Calafate – Punta Arenas( UÇAK)
  • Punta Arenas-Santiago (UÇAK)
  • Santiago Chile – Isla de Pascua – Santiago Chile ( UÇAK ) 
  • Santiago – Buenos Aires ( UÇAK )
  • MACELLAN BOĞAZI geçiş ( Ferry )
  • Programda belirtilen geziler, şehir turları, transferler ve ören yeri giriş ücretleri.
  • Konaklamalar, 3/4* ve butik otellerde Standart Odalarda oda-kahvaltı bazında konaklamalar
  • Programda 4 Öğle Yemeği ve 8 Akşam Yemekleri DAHİLDİR. Toplam karşılanacak öğün sayısı değişmese de öğle yemeği yerine akşam yemeği veya akşam yemeği yerine öğle yemeği karşılanabilir.
  • TIGRE DELTASI TURU
  • PERITO MORENO TEKNE TURU
  • MACELLAN ADASI PENGUENLER TURU
  • TORRES DEL PAINE MİLLİ PARK TURU
  • TIERRA DEL FUEGOS MİLLİ PARKI TURU
  • TÜRKÇE REHBERLİK
  • Valparaiso , Viña Del Mar Şehirleri Turu ve Şarap Bağları Gezisi
  • Isla De Pascua ( Paskalya Adası) Turu ve çevre gezileri
  • ZORUNLU SİGORTASI

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar
  • Yurt Dışı Çıkış Harcı
  • Programda Açıkça Belirtilmeyen Yerlerde Öğle ve Akşam Yemekleri İle Yemeklerde Alınan Alkollü Alkolsüz İçecekler
  • Tüm Yerel Servis Tipleri (150 USD kişi başı alanda toplanılacaktır.)

  Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  13.02.2025206.150,00 TL

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
  İstanbul Havalimanı
  Tur Hareket Tarihleri:
  13 Şubat

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Bodisa Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bodisa Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Bodisa Travel, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Bodisa Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur.
  • Bu Programlarımızda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerinin standartlarının, Türkiye Otel Konaklama standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Panoramik şehir turları 2-3 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  • Tur programında dahil olan hizmetlerden olan, Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  • Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
  • Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir. 
  • Mücbir Sebeplerden Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • Bodisa Travel, Otel kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. 

  2.İptal Şartları

  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalan süreye kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonraödediği rezervasyon bedelinden kesinti yapılarak kalan tutarı iade edilir. 30 - 20 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %50 'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat hangi yöntemle yapılmış ise aynı yöntemle iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TRY (Türk Lirası) cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden iade hesaplaması yapılır...

  3.Vize Bilgileri

  Patagonya Paskalya Turu • THY ile • 14 Gece 16 Gün HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  Benzer Turlar

  0850 220 20 38
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2